Презентація та матеріал для гри "вгадай мелодію". Інтерактивна гра "вгадай мелодію"

Тема: інтерактивна гра «Вгадай мелодію»

Мета: виховати інтерес до предмета

Завдання:

    Формувати у дітей любов до музики та потребу у спілкуванні з нею.

    Виховувати музичні інтереси, уподобання дітей.

    Розвивати в учнів розумову діяльність, кмітливість, кмітливість, винахідливість.

Заплановані результати:

    Предметні:

    Учні вміють сприймати музику та висловлювати своє ставлення до музичного твору.

    Особистісні:

    Сприймати мову вчителя (однокласників), безпосередньо не звернену до учня, висловлювати позитивне ставлення до процесу пізнання. Проявляти увагу. Оцінювати власну навчальну діяльність, свої здобутки, самостійність, ініціативу, відповідальність, причини невдач.

    Метапредметні:

    Регулятивні- утримувати мету діяльності до отримання її результату. Планувати вирішення навчальної задачі: вибудовувати послідовність необхідних операцій (алгоритми, дії).

    Комунікативні- приймати текс з урахуванням поставленої навчальної задачи. Характеризувати якості, ознаки предмета, що його відносять до певного класу (виду).

    Пізнавальні- висловлювати припущення, обговорювати проблемні питання.

Обладнання: мультимедіа проектор, екран, комп'ютер, жетони, червоні ноти, зелені ноти.

Дидактична структура уроку

Хід уроку

Примітка

Діяльність вчителя

Діяльність учнів

Організаційний момент

Час: 1 хв.

Здрастуйте хлопці!

Сьогодні ми з вами пограємося в інтерактивну гру «Вгадай мелодію». Ви готові розпочати?

Вітають вчителі.

Виявляють свій рівень готовності.

Підготовчий етап

Час: 5 хв.

Для початку, я розповім вам правила гри:

Сьогодні нам належить визначити найуважнішого слухача, знавця дитячих пісень. Гра складається із чотирьох турів. У четвертому грають переможці (з 1-го, 2-го та 3-го). Перед кожною з трьох ігор проводиться відбірковий тур - вибираються три гравці з присутніх. Після проведення відбіркового туру, троє гравців розпочинають першу гру.

Гравець №1 обирає тему:

«З мультфільмів»

«З дитячих фільмів»

"Про тварин"

«Про друзів»

«Шкільні роки чудові»

та номер мелодії (у кожній темі по 9 мелодій). Ведучий натискає спочатку квадрат з № мелодії, коли він змінить колір на світло-зелений, натискає на значок мелодії та засікає час звучання. Найбільше – 10 секунд. Хто перший із трійки гравців вгадує мелодію, піднімає картку і ведучий натискає кнопку «стоп». Якщо мелодія вгадана правильно, ведучий натискає кнопку «правильно» зі звуком оплесків. Назва пісні з'являється під номером мелодії (тригер), потрібно клацнути. Гра продовжує той, хто вгадав мелодію (він може вибрати будь-яку тему та будь-який номер мелодії). За кожну вгадану мелодію видається жетон-нотка. У фінал виходить той гравець, у кого більше жетонів-ноток.

Аналогічно проводяться і 2 (3) відбіркові тури, і 2 (3) гра.

Троє фіналістів грають у фіналі.

Переможець грає в супергру (припускаються 2 помилки). У супергрі ведучий по черзі натискає спочатку на квадрат із номером мелодії, а потім на значок мелодії. Час звучання мелодії – 10 с.

НА КОЖНОГО ГРАВЦЯ У СЕРЕДНЬОМУ 5 МЕЛОДІЙ. (Суперігра окремо).

Слухають правила гри.

Основний етап

Час: 29

І так ми починаємо!

Грають у інтерактивну гру.

Супровід: презентація.

Підбиття підсумків

Час: 3 хв.

Отже, хто ж у нас найуважніший слухач, знавець дитячих пісень?

І це…

Вітаємо з перемогою у грі.

Нагороджується переможець грамотою.

Рефлексія

Час: 2 хв.

У вас у кожного на партах лежать дві ноти: червона та зелена.

Червона нота означає, що вам не сподобалося і не цікаво. Зелена нота- вам сподобалося грати.

Покажіть своє ставлення до уроку.

Який у вас настрій.

На цьому наша гра закінчується, дякую за урок! До нових зустрічей!

Оцінюють.

Переклад: заздалегідь видані на початку уроку.

Сценарій музичного свята «Вгадай мелодію»

Ведучий: Доброго дня, шановні педагоги! Зі святом вас! Сьогодні ми з вами пограємо у всьому відому гру «Вгадай мелодію». З вами всю програму я буду практично копія Владислава Пельша – Марія Назаренко. Мені знадобиться помічник, який має роль лічильної комісії. Ми ж із Миколою Володимировичем спостерігатимемо, у кого в першого загориться лампочка.

(розподіл команд)

Вітаємо гучними оплесками знавців музики!

Ось і настав час розпочати наше шоу! Музичну програму «Вгадай мелодію»!

(Звучить музика "Вгадай мелодію")

Ведучий: Гра складається із 4 турів.

Давайте познайомимося з правилами 1 туру: У першому турі беруть участь 3 команди. Пропонується чотири категорії музики по п'ять мелодій у кожній. Вартість кожної мелодії ви можете дізнатися лише після того, як її оберете. Мелодії лунають без слів. Гравцям потрібно першими згадати, що це за мелодія, увімкнути лампу та відповісти. За правильної відповіді бали зараховуються на рахунок команди. Якщо гравець помиляється, його "штрафують" - дві мелодії він пропускає і перебуває поза грою. Інші дві команди знову ж таки намагаються вгадати цю мелодію. Тур продовжується до програвання всіх 20 мелодій першого туру. Отже, ми розпочинаємо!

ПЕРШИЙ ТУР:

1 категорія «Мульти-пульті»

1 - Я водяний

2 - Танець каченят

3 - Колиска ведмедиці

4 - Частинки Бабок-Їжачок

5 – Кажуть, ми бяки-буки

1 - Двічі два – чотири

2 – Коли підемо зі шкільного двору

3 - Навчають у школі

4 – Шкільна пора

5 - Толі ще буде

1 - Я люблю тебе до сліз

2 - Кохання, схоже на сон (Пугачова)

3 – Батарейка

4 – Чи винна я

5 – А я люблю одруженого

1 – Пісенька мамонтенка про маму

2 - Нехай завжди буде сонце

3 – Поговори зі мною мама

4 – О, боже, мамо, я божеволію

5 – Мама Люба

Ведучий: На цій чудовій мелодії закінчується перший тур. Давайте гучними оплесками ще раз підтримаємо сміливих та відважних гравців першого туру!

Шановна рахункова палата зараз оголосить результати.

ДРУГИЙ ТУР

Ведучий: Правила другого туру: такі ж, як і першого, тільки тут вже зовсім інші очки. Окуляри, набрані у другому турі, додаються до очків першого туру. У півфінал проходять дві команди, які набрали більше балів.

1 категорія «Брати наші менші»

1 – Людина собаці друг

2 -33 корови

3 - Зайчик моя (Кіркоров)

4 – Жив та був чорний кіт

5 – А нам все одно

1 – Жінка не танцюю

2 - експонат

3 - про боже який чоловік

4 – все тобі стас михайлов

5- тамада

1 – жовті тюльпани

2 – букет із білих троянд

3 - мільйон мільйон червоних троянд

4 – лаванда, гірська лаванда

5 – ромашки сховалися

1 – Бережись автомобіля

2 – Пісня мушкетерів

3 – З фільму Кохання та голуби

4 – Титанік

5 – Якби я був султан

Ведучий: Другий тур добіг кінця. Поаплодуємо учасникам!

І ми чекаємо на результати після другого туру.

Ведучий: За умовами другого туру команда, яка набрала найменшу кількість балів, з гри вибуває. І це ______________________________

(оголошення гравців, які виходять із гри).

Дякуємо вам за чудову гру оплесками.

ПІВФІНАЛ:

(Звучить музика "Вгадай мелодію")

Ведучий: Розповім про правила півфіналу: Беруть участь дві команди. Півфінал є торгами, які починає учасник, у якого більше очок. Вам даватиметься підказка – про що ця пісня. Ви матимете можливість вгадати цю мелодію з 7 до 3 нот. Гравець будь-якої миті може припинити «торги» та віддати право вгадувати мелодію супернику. Торги також припиняються, якщо хтось сказав, що вгадає мелодію з мінімальної кількості секунд. Після цього учаснику потрібно вгадати мелодію. Якщо відповідає правильно – отримує один бал. Якщо ні – бал отримує суперник. У цьому турі рахунок триває до 3 очок. Команда, яка набрала 3 очки, проходить у фінал.

Підказки:

    Пісня про те, що мило і дорого кожній людині (З чого починається Батьківщина…)

    У цій пісні хлопець, котрий шукає свою кохану, звертається до дерев?(я запитав у тополі)

    У цій пісні старої дерево не тільки стукає у вікно, але ще й кличе на прогулянку?(Клен)

    Пісня про професію, без якої ми не отримували б зарплату. (Бухгалтер)

    Пісня про бабусиних друзів (Два веселі гусаки)
    Ведучий: Ось і добіг кінця півфінал. Але, на жаль, на цьому етапі ми змушені попрощатися з __________________________

(Результат, хто вибув)

Ми раді, що ви були на грі та показали високий музичний рівень! Гучні оплески звучать ще раз спеціально для Вас!

ФІНАЛ:

(Звучить музика "Вгадай мелодію")

Ведучий: Ми підійшли до фіналу. Вітаємо команду ……………… Ви вже переможці!

Але ми даємо Вам змогу поборотися за супер-приз!

Наразі Вам потрібно вгадати 7 мелодій за 2 хвилини. Готові. Рахункова палата стежить за часом.

1 – Якщо довго по доріжці (Пісенька червоної шапочки)

2 – Ех, яблучко

3 – якби не було зими

4 – Сплять стомлені іграшки

5 – Знов стою одна

6 - ой мороз мороз

7 – далекобійник

Ведучий: - якщо виграв: Ви сьогодні довели, що ви є справжнім знавцем музики. Ми вітаємо з виграшем у нашому шоу. Ці бурхливі оплески звучать на вашу адресу. І, звичайно, Ваш заслужений супер-приз!

- якщо програв: Нехай ви не виграли фінал, але ви все одно переможець гри «Вгадай мелодію»! Ви вважаєтеся по праву знавцем музики!

- в будь-якому випадку: Вітаємо фіналіста музичної програми «Вгадай мелодію»! Дякуємо всім, хто сьогодні брав участь у нашому шоу! Дякую всім глядачам за увагу і до швидких зустрічей!

Ірина Цурганова

Цей захід проводився в період літньої оздоровчої кампанії. На цей період всі групи в дитсадку різновікові, що сприяє кращій соціалізації, розвитку комунікативних навичок, вчить старших діток допомагати і підтримувати молодших, а малюки в свою чергу беруть приклад зі старших дітей і тягнуться за ними.

Попередньо діти були поділені на 4 команди по 6 осіб (по 1 дитині з кожної вікової групи).

Музична вікторина "Вгадай мелодію".

Ціль: Виховувати у дітей пізнавальний інтерес до музичної діяльності. Розвивати комунікативні та творчі здібності. Викликати позитивний емоційний відгук.

Обладнання: Фонограми дитячих пісень, набор дитячих музичних інструментів, картки з оцінками для журі, стільці для кожної команди.

Хід заходу:

Ведуча: Здрастуйте, хлопці! Вітаю вас, хлопчаки та дівчата на нашій веселій, музичній та розважальній вікторині "Вгадай мелодію". Мелодія – це музика, і оточує вона нас усюди. І, мабуть, у кожного з вас є улюблена пісня чи улюблений виконавець. Розкажіть, яку ви любите музику? (Відповіді дітей). Сьогодні я пропоную вам взяти участь у вікторині, яка складатиметься з музичних конкурсів. Для цього ми розділилися на команди, і тепер вам потрібно придумати назву своєї команди.

(Діти вигадують назву команди та представляють свої команди)


Конкурс №1 "Вгадай мелодію".

(Діти повинні визначити назву пісень за музичним уривком: мінусування; по 3 пісні для кожної команди)

1. У траві сидів коник.

2. Разом весело крокувати.

3. Справжній друг.

4. Друзі (гр. Барбаріки)

5. Два веселі гуски.

6. О, Боже, який чоловік.

7. Від посмішки.

8. Годинники (м/ф Фіксики)

9. Антошка.

10. Чому навчають у школі.

11. Танець маленьких каченят.

12. Чунга – чанга.

Журі оцінює конкурс

Конкурс № 2 "Дізнайся пісню за описом".

(Діти повинні дізнатися пісню за словесним описом; по 3 пісні для кожної команди)

1. Пісня про те, як на гелікоптері привезли подарунок на День Народження. ("Пісенька крокодила Гени" (Нехай біжать незграбно))

2. Пісня про свято, яке зустрічають зі сльозами на очах. ("День Перемоги")

3. Пісня про двох свійських птахів різного кольору. ("Два веселі гусаки")

4. Пісня про те, як добре крокувати з друзями та співати пісні. ("Разом весело крокувати")

5. Пісенька дівчинки, яка носила яскравий головний убір ("Пісня Червоної шапочки")

6. Пісня про те, що вийде, якщо помножити одне число інше. ("2х2 = 4")

7. Пісня про транспорт, який котиться назустріч новим пригодам. ("Блакитний вагон")

8. Пісня про поношене зимове взуття. ("Валянки")

9. Пісня після мультфільмів, під яку всі діти лягають спати. ("Сплять втомлені іграшки")

10. Пісня про дерев'яного хлопчика, який змінив свою абетку на квиток до театру. ("Буратіно")

11. Пісня про хвойне дерево, якому холодно. ("Маленькій ялинці")

12. Пісня про тварину, що пливе на крижині. ("Пісенька мамонтеня")

Журі оцінює конкурс

Конкурс №3 "Музичні інструменти"

(Чия команда згадає більше назв музичних інструментів)

Дітям показуються зображення музичних інструментів, вони мають назвати ті, які дізнаються.

Журі оцінює конкурс

Танцювальна пауза для учасників та для глядачів:

танець під пісню "Бі-бі, бі-бі, бібіка" (Виховник показує рухи)

Конкурс №4 "Що це таке?"

Діти повинні зібрати розрізну картинку із зображенням музичного інструменту. Хто швидше!

Журі оцінює конкурс

Конкурс №5 "Танці"

Кожній команді видається ватман, на якому вони танцюють під музику, після зміни музики ватман складається (3 рази). Виграє та команда, у якої на ватмані залишилося більше танців.

Журі оцінює конкурс

Конкурс № 6 "Знаток музики"

1) Як звали героїню казки, яка, вперше потрапивши на бал, зачарувала короля та принца своєю чудовою пісенькою? Про кого ця пісенька?

2) Назвіть улюблений муз. Інструмент Карабас-Барабас (Труба)

3) Яка квітка має муз-е назву? (Дзвіночок)

4) Як звати найдобрішого, а головне співаючого кота, який закликав усіх жити в дружбі та злагоді? (Леопольд)

5) Який інструмент можна змайструвати з тростини, якщо зробити в ній дірочки? (Дудочка)

6) Як називається професія людини, яка виконує пісні? (Співач)

7) Як називається пісня, яку співають перед сном? (Колискова)

8) Професія людини, яка пише музику? (композитор)

9) Назвіть головну пісню нашої країни. (Гімн)

10) Яку пісню співала мама-коза, щоб козенята відчинили їй двері? (Наспівати пісню)

11)Назвіть музичний інструмент, у якому грає крокодил Гена? (Гармошка)

12) Назвіть першу музичну ноту. (До)

Журі оцінює конкурс

Пісенна пауза.

Діти підготовчої групи виконують пісню "Молодого коня"

Діти другої молодшої та середньої груп виконують пісню "Справжній друг"


Конкурс №7 "Музична карусель"

Учасники бігають під музику навколо стільчиків (їх на 1 менше, ніж дітей, після закінчення музики діти займають місця, хто не встиг – виходить з гри, так до переможця. (Спочатку в кожній команді, а потім по 1 дитині (переможці у команді) у загальному колі).




Журі оцінює конкурс

Підбиття підсумків.

Ведуча: Ось і завершилися наші музичні конкурси, яких було 7, стільки, скільки існує музичних нот. Ви брали активну участь і заробили наступні бали.

Переможцям вручають призи та грамоти.

Також вручаються втішні подарунки та всім командам (на кожну групу по 1) дарується диск із класичною музикою на згадку про конкурс.

Публікації на тему:

Друга молодша група (3-4 роки). Мета гри: Формувати в дітей віком вміння вгадувати предмет, спираючись з його опис. Завдання гри: Освітня:.

Дидактична гра "Вгадай, хто це?"

Мета: вчити дітей розрізняти і називати курку, качку, гусака (за допомогою іграшок, картинок) вправляти в чіткій вимові звуконаслідувальних.

Музична вікторина «Вгадай-ка»Завдання: Виховувати стійкий інтерес до музики, емоційну чуйність зміст музичних творів. Закріпити знання про різноманіття.

Сценарій позакласного заходу для школярів 5-6-7-8 класів

Сценарій ігрової програми «Вгадай мелодію» для школярів

Автор: Кузиков Володимир Аркадійович, вчитель історії та суспільствознавства, педагог додаткової освіти, керівник ВІА «Стимул», МКУОШІ «Панаївська школа-інтернат середньої (повної) загальної освіти», ЯНАО, Ямальський район, село Панаївськ
Сценарій програми спрямовано учнів 5-8 класів. Матеріал буде корисним вихователям, керівникам музичних гуртків.
Мета: зацікавити дітей музикою, сприяти розширенню кругозору, уміння працювати у групах.
Форма проведення:гра
Правила гри
У грі беруть участь 5 людей.
Гра складається із 4 турів.
I тур: учасники прослуховують 4 категорії музики на вибір, накопичуючи окуляри.
Вибір мелодії надається гравцеві, який вгадав мелодію, вперше вибір може зробити учасник, який відповів на запитання. Учасник, який набрав найменше очок, вибуває.

II тур: учасники прослуховують мелодії на вибір і ті учасники, у яких найменше очок, виходять з гри.

III тур: є торгами, які починає учасник, у якого більше очок. Мелодію можна починати вгадувати із 15 нот. Якщо мелодія не вгадана, очко віддається супернику. У цьому турі буде йти до 3 очок.

Спочатку звучить підказка, потім гравці торгують, потім звучить стільки нот мелодії, на яких зупинилися учасники.
Супер гра.

Хід заходу

Оргмомент. Вітання.
Виконання пісні "Ах, ця музика" учасниками ВІА "Стимул".
Ведучий 1. Здрастуйте! Ми вітаємо Вас на нашому шоу «Вгадай мелодію».
Ведучий 2. А спочатку пропоную виконати дуже складне завдання.

Відбірковий тур
Ведучий 2. Шановні хлопці, зараз до вашої уваги будуть запропоновані слова з пісень, які ви чули у мультфільмах. Завдання просте: необхідно назвати героя та назву мультфільму, в якому співається ця пісня.
1. «А я все частіше помічаю,
Що мене ніби хтось підмінив.
Про морі і не мрію -
Телевізор мені природу замінив» (Пісенька Матроскіна з м/ф «Простоквашино»).
2. «Ложкою сніг заважаючи,
Ніч іде велика,
Що ж ти, дурненька, не спиш?
Сплять твої сусіди -
Білі ведмеді,
Спи швидше і ти, малюку. (Колискова Ведмедиця з м/ф «Умка»)
3. «Я був колись дивним
Іграшкою безіменною,
До якої у магазині
Ніхто не підійде. (Пісенька Чебурашки м/ф «Чебурашка та крокодил Гена»).
4. - Розкажи, Снігуронька,
Де була?
Розкажи-но, мила,
Як справи?
- За тобою бігала,
Дід Мороз,
Пролила чимало я
Гірких сліз. (Пісенька Снігуроньки та Діда Мороза з м/ф «Ну, постривай!»).
5. «На старій залізяку далеко не відлетиш,
На старій залізяку далеко не спливеш.
Гарний сидіти у темряві
І обертати залізяки,
Все життя твоє зміниться, як тільки підбереш
Той самий пін-код
Пін код!" (Пісенька Смішариків з м/ф «Смішарики»).
Запасні варіанти
6. «Розтягни хутра, гармошка,
Ех, грай, яруй!
Співай частівки, бабка Їжачка,
Співай, не розмовляй! (Пісенька Бабок Єжек з м/ф «Летючий корабель»).
7. «Якщо довго, довго, довго,
Якщо довго по стежці,
Якщо довго по доріжці
Топати їхати та бігти,
То, мабуть, то звісно,
То мабуть, вірно, вірно,
То можливо, можна, можна,
Можна до Африки прийти» (Пісенька Червоної Шапочки м/ф «Червона Шапочка»).

Учасників, які правильно відповіли на запитання, запрошуємо на сцену.
Ведучий 1. Вітаємо знавців музики.
(подання учасників)
Учасник №1…
Учасник №2…
Учасник №3…
Учасник №4…
Учасник №5…
Ведучий 2. Вітаємо вас, ви стали учасниками шоу «Вгадай мелодію». А судитиме вас журі. Дозвольте вам уявити суворе, але справедливе журі, яке оцінюватиме учасників нашого шоу.
(подання членів журі)
Ведучий 1. Настав час розпочати наше шоу. Журі до роботи готове, учасники на місці залишилося лише пояснити правила нашої гри. У нас буде 4 тури, після першого туру, учасник, який набрав найменше очок, вибуває. Після другого туру сцену залишають два гравці з найменшими результатами. Потім після третього туру вибуває також один учасник, і з гравцем, що залишився, проводиться супергра. Допомагатимуть нам у музичному оформленні лідери ВІА «Стимул». Вітаємо їх (учасники ВІА виходять на сцену, потім посідають свої місця).

Ведучий 2. Отже, ми починаємо. Перший тур.
Ведучий 1. Перед вами табло з чотирма категоріями музики, у кожній категорії – по чотири мелодії. Мелодії позначені нотами. Кожна нота має свою ціну – від 5 до 30 балів. Ви вибираєте ноту, а потім звучить мелодія без слів. Учасникам потрібно першим згадати, що це за мелодія, підняти свій номерок та відповісти. За правильної відповіді вартість «ноти» зараховується на табло учасника, який має право обирати наступну категорію. Якщо гравець помилився, його "штрафують" - одна (дві) мелодії він пропускає і перебуває поза грою. Мелодії звучать протягом 20 секунд, і в цьому випадку "нота" залишається нерозіграною. Не всі категорії та ноти можуть розігруватись у першому турі. Після першого туру учасник, який набрав найменше очок, вибуває.
Ведучий 2. Право назвати та відкрити першу нотку надається учаснику під №1 (учасник вибирає мелодію, вона звучить, а вгадує той, хто першим підніме свій номерок. Якщо учасник вгадав, то наступний хід залишиться за ним).
(гра)
Ведучий 1. Перший тур на цій чудовій мелодії закінчується. Подивимося результати. Слово журі.
Як було сказано, за правилами нашого шоу, учасник, який набрав найменшу кількість балів, покидає нас. На жаль, ми змушені попрощатися з……..і говоримо «дякую».

Другий тур
Ведучий 2. Продовжуємо гру. А зараз оголошується початок другого туру. Найменше очок у гравця…, тому цей учасник обирає категорію. За умовами другого туру 2 учасники, які набрали найменшу кількість балів, з гри вибувають.
(гра)
Ведучий 1. Слово надається журі (виступ журі, підбиття підсумків другого туру).
Учасники… та … вибувають з гри, подякуємо їм за відмінну гру оплесками та музичним номером.
(музичний номер ВІА "Стимул")

Третій тур
Ведучий 2. У третьому турі з нами грають … та …. Тур проходитиме у формі торгів. Ви торгуватиметеся один з одним за право назвати мелодію після моєї підказки. Гра йтиме до трьох очок. Починає гру учасник під номером з найбільшою кількістю очок. Відлік йде від 15 до 7 нот, тобто ви кажете «Я вгадаю цю мелодію з 15 нот, а другий учасник або надає вам право відгадати мелодію, або каже меншу кількість нот, з яких він вгадає мелодію.
(гра)

Ведучий 1. Надаємо слово журі. Добіг кінця третій тур, на жаль, для одного з учасників він виявився останнім. Ми прощаємось з …. ми раді, що ви були на грі та показали високий музичний рівень. Вас вітає ВІА "Стимул".
(музичний номер ВІА "Стимул")
Супер гра.
Ведучий 2. А зараз супер гра. Ми вітаємо учасника із виходом у фінал. Вам потрібно вгадати 7 мелодій за 3 хвилини. За сигналом журі ми розпочинаємо.
(гра)
Ведучий 1.
Ви сьогодні довели, що ви є справжнім знавцем музики. Ми вітаємо з виграшем у нашому шоу. Ці бурхливі оплески звучать на вашу адресу.
Або
Нехай ви і не пройшли у супер гру, але ви фіналіст і ви переможець гри «Вгадай мелодію. Ви вважаєтеся по праву знавцем музики.

Ведучий 2. Запрошуємо на сцену всіх учасників гри. Дякую за увагу. До зустрічі!
(нагородження переможця, вручення призів та грамот учасникам)
Категорія «Школа»
1. Чому навчають у школі (слова Михайло Пляцковський, музика Володимир Шаїнський)
2. Не повторюється таке ніколи (слова Михайло Пляцковський, музика Серафим Туликов)
3. Шкільний корабель (слова Костянтин Ібряєв, музика Георгій Струве)
4. Пісенька першокласника (слова Ігор Шаферан, музика Едуард Ханок)

Категорія «ЗМІ: кіно та мульти»
1. Добрий жук (фільм «Попелюшка»)
2. Пісенька про ведмедів (фільм «Кавказька бранка»)
3. Острів невдачі (фільм «Діамантова рука»)
4. Пісня Вінні-Пуха (мультфільм «Вінні-Пух і все-все-все»)
5. Посмішка (мультфільм «Крихітка Єнот»)

Категорія «З новим роком»
1. У лісі народилася ялинка
2. Маленькій ялинці холодно взимку
3. Якби не було зими (мультфільм "Простоквашино")
4. Ялинка (мультфільм «Новорічна казка»).
Третій тур
Завдання:
1. Пісня про професію, представники якої хочуть виспатися і вміють зберігати секрети короля («Пісенька охорони» із мультфільму «Бременські музиканти»)
2. Пісня про представника загону комах схожих на овоч («У траві сидів коник» з мультфільму «Пригоди Незнайки та його друзів»)
3. Пісня про здобуті знання у школі («Чому навчають у школі»)
4. Пісенька транспортного засобу, що любить спостерігати за природою («Пісня паровозика» з мультфільму «Паровозик з Ромашкового»).
5. Пісенька про двох веселих представників подвір'я бабусі («Два веселі гусаки»)